52 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4d 12 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK