Kan inte nå servern
 
31 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4d
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
6d
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.