Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
31 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
3d 8 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 6 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
2d 7 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.