88 föremål
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 8 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 11 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 11 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 10 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
9 tim 3m
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
8 tim 55m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
8 tim 35m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
8 tim 11m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK