Byrå, 1800-tal.
1m 2s
Byrå, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.
1m 2s
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2m 2s
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
4m 2s
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
6m 2s
5 101 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spelbord, Louis XVI-stil, omkring 1900.
8m 2s
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK