Takkrona, 1800-talets slut.
< 1m
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ushak design, ca 426 x 307 cm.
6m 4s
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Allan Egnell, En karoliner i strid.
8m 4s
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
10m 4s
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK