Möbler

173 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
4d 13 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
5d 13 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
4d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 17 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
4d 15 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
5d 13 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 14 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bageriskylt, omkring 1900.
17 tim 42m
Bageriskylt, omkring 1900.
3 110 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
2d 12 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
3d 13 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
4d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4d 15 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 14 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
1d 12 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
16 tim 26m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
1d 12 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
5d 14 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
4d 17 tim
Bänk, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
2d 13 tim
Soffa, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4d 17 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK