Möbler

153 föremål
Byrå, 1800-tal.
3 tim 21m
Byrå, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3 tim 31m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
3 tim 39m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
4 tim 35m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5 tim 1m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5 tim 15m
Matbord, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5 tim 55m
Sideboard, 1960-tal.
5 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 5 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 5 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
1d 8 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 8 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 1 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d
3 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 4 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 5 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 6 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 5 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 5 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
5d 5 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK