Möbler

167 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
7d
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
7d
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
7d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 23 tim
2 951 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
6d
Skänk, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
6d
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
6d
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d 2 tim
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 3 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 23 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d 1 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
5d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK