147 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
6d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 14 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
12 tim 28m
Piedestal omkring 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
6d 11 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
5d 14 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
5d 14 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 13 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK