Sigurd Möller, "Fruktkorg och röd glastallrik".
< 1m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
1m 35s
Petter Zennström, "Två".
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
2m 35s
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
5m 35s
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
7m 35s
7 600 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
9m 35s
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK