Skåp, 1800-tal.
< 1m
Skåp, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär 1700-tal, Pastoralt landskap.
2m 7s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hänge, 18K guld med citrin.
6m 7s
Hänge, 18K guld med citrin.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
8m 7s
Spegel, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cartier armband 18K vitguld "Love".
10m 7s
38 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Per Adalbert von Rosen, Utan titel.
12m 7s
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK