Kan inte nå servern
 
50 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 2 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4 tim 4m
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
7d 7 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 3 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
4 tim 18m
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.