Kan inte nå servern
 
59 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 7 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 9 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
4d 10 tim
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Soffbord, samtida.
1d 11 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 10 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 8 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 3 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.