46 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
11 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
9 tim 34m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 5 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 5 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK