45 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
1d 15 tim
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 17 tim
1 325 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
2d 19 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 17 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
18 tim 5m
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK