52 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3 tim 13m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rosenthal, skulptur, porslin, Tyskland.
4d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 21 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 21 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1 tim 35m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK