199 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
19 tim 6m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
21 tim 36m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
22 tim 6m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 18 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 19 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 19 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 18 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 18 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3d 19 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 19 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 18 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK