Kan inte nå servern
 
321 föremål
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 10 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
8 tim 45m
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
6d 3 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 11 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
1d 8 tim
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 6 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.