148 föremål
Byrå, 1800-tal.
4d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 20 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 21 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 21 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1930/40-tal.
5d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
6d
Vitrinskåp, 1700-tal.
7 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK