Diverse

20 föremål
Kandelabrar, ett par, tidigt 1900-tal.
1d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stuff, malakit.
1d 21 tim
Stuff, malakit.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skeppslampetter, ett par, 1900-tal.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Telefon, LM Eriksson, 1990-tal.
2d 23 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Våg, 1900-talets början.
3d 21 tim
Våg, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aristide Petrilli, efter, "Evangelina".
5d 20 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?