Möbler

95 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
38m 15s
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1 tim 10m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
23 tim 30m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 20 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
1d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 21 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
2d 21 tim
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d
Tidningsställ, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
5d
2 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par Finland Vilka 1970/80-tal.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
5d
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
5d 22 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
5d 22 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
5d 22 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
7d
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
7d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK