Kan inte nå servern
 
1012 föremål
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
6d
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Box till Rolex.
6d
Box till Rolex.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
7d
Taklampa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
7d
Soffbord, ett par, Minotti.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.