968 föremål
Vilande odalisk.
6d
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
7d
Taklampa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
7d 1 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
7d 1 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
7d 1 tim
Lars Gynning, "composition".
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
7d 1 tim
Agda Holst, stilleben.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK