Kan inte nå servern
 
1039 föremål
Byrå, 1900-tal.
6d 21 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
6d 21 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
6d 21 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
7d 21 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7d 21 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.