Kan inte nå servern
 
1260 föremål
Evert Lundquist, Stående man.
6d 13 tim
Evert Lundquist, Stående man.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
6d 13 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
6d 13 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
6d 13 tim
Evert Lundquist, "Urna".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
6d 13 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
6d 14 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
6d 14 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jakob Weidemann, Utan titel.
6d 14 tim
Jakob Weidemann, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 14 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
6d 14 tim
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
6d 14 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
6d 14 tim
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
6d 14 tim
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, ca 205 x 155 cm.
6d 14 tim
Matta, ca 205 x 155 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
6d 15 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dior collier i guld metall.
6d 15 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
6d 15 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 15 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
6d 15 tim
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
6d 16 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
6d 16 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 16 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 16 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
6d 16 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
13 100 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
6d 16 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.