Kan inte nå servern
 
968 föremål
Elin Källman, "Lola".
5d 1 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
5d 1 tim
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
5d 1 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
5d 1 tim
Puderstol, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 1 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 1 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d 1 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 2 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 2 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
5d 2 tim
Hylla, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
5d 2 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Johansson, utan titel.
5d 2 tim
Johan Johansson, utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
5d 2 tim
Oscar Lycke, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 2 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
5d 3 tim
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
5d 3 tim
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 3 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5d 3 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 3 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
5d 3 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 3 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
5d 3 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 3 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, filt.
5d 4 tim
Burberry, filt.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, 47 mm.
5d 4 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
5d 4 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 4 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 4 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
5d 4 tim
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
5d 4 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
5d 5 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, "By".
5d 23 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.