1009 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
4d 22 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
4d 22 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
4d 22 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 22 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
4d 22 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
4d 22 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 290 x 272 cm.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
4d 23 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK