1228 föremål
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
2d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
2d 10 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 6 tim
Skänk, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
6d 7 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
3 tim
Jakob Kulle, På gården.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
1d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
5 tim 39m
Dunhill, portfölj.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 10 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 10 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK