Kan inte nå servern
 
1248 föremål
Ljusstakar, ett par, gustavianska, omkring 1800.
11 tim 18m
Ljusstakar, ett par, gustavianska, omkring 1800.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampa, industri, funkis, 1930-tal.
3d 15 tim
Lampa, industri, funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Hammarström, skulptur.
1d 10 tim
Per Hammarström, skulptur.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
13 tim 14m
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Edward Hald, vas graal signerad Orrefors 1941.
3d 12 tim
Edward Hald, vas graal signerad Orrefors 1941.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Rodhe,  komposition.
15 tim 46m
Lennart Rodhe, komposition.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, "Combiplex", Fogia.
4d 10 tim
Hylla, "Combiplex", Fogia.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
4d 13 tim
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 15 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
4d 13 tim
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
15 tim 34m
Skåp Kina modern tillverkning.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, Strandbild.
4d 11 tim
Uno Vallman, Strandbild.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Empire-stil sent 1800-tal.
4d 16 tim
Byrå, Empire-stil sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Abbey Tote".
1d 9 tim
Gucci, väska, "Abbey Tote".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaffeservis 3 dlr silver Danmark 1919.
3d 10 tim
Kaffeservis 3 dlr silver Danmark 1919.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, fotografi, signerat 1/3 a tergo.
1d 10 tim
Carl Johan De Geer, fotografi, signerat 1/3 a tergo.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 288 x 181 cm.
5d 16 tim
Matta, Täbriz, ca 288 x 181 cm.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
1d 11 tim
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 13 tim
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erling Ärlingsson, Landskap.
4d 13 tim
Erling Ärlingsson, Landskap.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åke Lange, "Nude".
4d 14 tim
Åke Lange, "Nude".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt.
4d 12 tim
Lena Cronqvist, Porträtt.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
5d 15 tim
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets andra hälft.
3d 13 tim
Ljuslykta, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
6d 10 tim
Carl Malmsten, matbord, "Ambassadör".
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
4d 11 tim
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK