1322 föremål
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Joseph Simon Boholm, skulptur.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
6d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
17 tim 54m
Skrin, Kalix, daterat 1836.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
7d 16 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
3d 19 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
2d 9 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
15 tim 18m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d 16 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
17 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
1d 14 tim
Dunhill, portfölj.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 19 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
1d 14 tim
Makode Linde, "Gustav V".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 19 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK