Kan inte nå servern
 
1228 föremål
Einar Jolin, På terrassen.
1 tim 39m
Einar Jolin, På terrassen.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alice Nordin, viking.
4d 6 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
2d 3 tim
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dior collier i guld metall.
4d 5 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
3d 5 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3 tim 8m
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 6 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
5d 5 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, silke ca 125 x 90 cm.
4d 4 tim
Matta, silke ca 125 x 90 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 8 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
2d 5 tim
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
4d 7 tim
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
5d 2 tim
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
3d 5 tim
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
1 tim 20m
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
5d 2 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
3 tim 56m
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
7d 5 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.