Kan inte nå servern
 
1169 föremål
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
3d 23 tim
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
14 tim 27m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
1d 18 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 23 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
4d 16 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
4d 17 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "I ateljén".
4d 19 tim
Madeleine Pyk, "I ateljén".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
3d 21 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
3d 19 tim
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
4d 20 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d 20 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
3d 23 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
14 tim 33m
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
13 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
5d 22 tim
James Coignard, Utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 19 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
3d 19 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Jirlow, Cyklisten.
4d 17 tim
Lennart Jirlow, Cyklisten.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
3d 19 tim
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
6d 17 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 19 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 20 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 19 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 22 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
13 tim 9m
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gunnar  Bodland, ”Skeppen kommer”.
12 tim 18m
Lars Gunnar Bodland, ”Skeppen kommer”.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d 20 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
2d 22 tim
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
3d 19 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
3d 18 tim
Lars Pirak, Ren på fjället.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
3d 19 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
1d 22 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
3d 21 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
2d 20 tim
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
6d 16 tim
Slaglåsgevär m/1815-45.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
6d 16 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.