Kan inte nå servern
 
1136 föremål
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
4d 20 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "I ateljén".
4d 22 tim
Madeleine Pyk, "I ateljén".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
3d 21 tim
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
4d
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
3d 22 tim
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d 23 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
4d 1 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
17 tim 19m
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, glas, Kosta Boda.
6d
Kjell Engman, skulptur, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 22 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
6d
James Coignard, Utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 21 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
3d 22 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Jirlow, Cyklisten.
4d 20 tim
Lennart Jirlow, Cyklisten.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
4d 21 tim
Piedestal omkring 1900.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 23 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 22 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 1 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Johann Holmstedt, Vinter vid kanalen.
3d
Johann Holmstedt, Vinter vid kanalen.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
15 tim 55m
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gunnar  Bodland, ”Skeppen kommer”.
15 tim 4m
Lars Gunnar Bodland, ”Skeppen kommer”.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
2d 23 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
3d
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
3d 22 tim
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Pirak, Ren på fjället.
3d 21 tim
Lars Pirak, Ren på fjället.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
3d 21 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
2d 1 tim
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
4d
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
2d 23 tim
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
17 tim 29m
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alice Nordin, viking.
3d 23 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.