Kan inte nå servern
 
1169 föremål
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
5d 8 tim
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
5d 10 tim
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2d 10 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 8 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 12 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
3d 12 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
5d 8 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
2d 10 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 10 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
2d 12 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
1d 10 tim
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
3d 9 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
3d 12 tim
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
3 tim 41m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
1d 8 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 12 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
4d 6 tim
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
4d 6 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "I ateljén".
4d 8 tim
Madeleine Pyk, "I ateljén".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
3d 10 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
3d 8 tim
Matta, Bidjar, ca 160 x 110 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
4d 9 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.