Kan inte nå servern
 
1256 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 2 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 2 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
2d 2 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
2d 2 tim
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
1d 1 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
1d 1 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
1d 2 tim
Vas Kina 1900-talets början porslin.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
1d 2 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
1d 2 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 2 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
1d 2 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d 2 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
1d 2 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
1d 2 tim
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, s.k. Ushak design, ca. 302 x 192 cm.
1d 2 tim
Matta, s.k. Ushak design, ca. 302 x 192 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 2 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
1d 2 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
1d 2 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
6 208 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ziegler Design, 233 x 168 cm.
1d 2 tim
Matta, Ziegler Design, 233 x 168 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
1d 2 tim
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
1 258 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 3 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 3 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
1d 3 tim
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 205 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Turkiet, ca 307 x 249 cm.
1d 3 tim
Matta, Turkiet, ca 307 x 249 cm.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 3 tim
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 300 x 195 cm.
1d 3 tim
Matta, Keshan, ca 300 x 195 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, 345 x 246 cm.
1d 3 tim
Matta, Keshan, 345 x 246 cm.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
1d 3 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
1d 4 tim
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.