Kan inte nå servern
 
1260 föremål
AKAY, "Akayism".
1d 10 tim
AKAY, "Akayism".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
1d 10 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Agra, ca 362 x 264 cm.
1d 11 tim
Matta, Agra, ca 362 x 264 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
1d 11 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
1d 11 tim
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
1d 12 tim
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
1d 12 tim
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
1d 12 tim
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
1d 12 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 12 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
7 tim 26m
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
7 tim 36m
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
7 tim 38m
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
7 tim 44m
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
7 tim 52m
Sven X:et Erixson, Kröning.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
8 tim 2m
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
8 tim 10m
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
8 tim 14m
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
8 tim 30m
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
8 tim 32m
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
8 tim 38m
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
8 tim 40m
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
8 tim 58m
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.