Kan inte nå servern
 
1205 föremål
Albin Amelin, Utan titel.
10 tim 24m
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
10 tim 26m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 240 x 172 cm.
10 tim 30m
Matta, Kelim, ca 240 x 172 cm.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
10 tim 36m
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta, Keshan, ca 295 x 197 cm.
10 tim 40m
Matta, Keshan, ca 295 x 197 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
10 tim 44m
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
10 tim 48m
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
10 tim 52m
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
11 tim 2m
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
11 tim 6m
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
11 tim 8m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
11 tim 14m
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
11 tim 16m
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
11 tim 18m
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
11 tim 30m
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
11 tim 32m
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
11 tim 36m
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
11 tim 38m
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.