1260 föremål
Ring 14K guld med rökkvarts.
9 tim 1m
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
9 tim 3m
Ring 18K guld med månsten.
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
9 tim 5m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
9 tim 19m
Matbord, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
9 tim 29m
14 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
9 tim 39m
2 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
9 tim 41m
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
9 tim 51m
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
9 tim 55m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
9 tim 59m
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
10 tim 3m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
10 tim 15m
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
10 tim 17m
2 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK