65 föremål
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cremekoppar med fat, 12 st, 1900-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
3 tim 1m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK