Kan inte nå servern
 
1155 föremål
Matta, Keshan, 355 x 260 cm.
6d 15 tim
Matta, Keshan, 355 x 260 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 15 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 16 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
6d 16 tim
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 16 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmar 285 x 195 cm.
6d 16 tim
Matta, Kashmar 285 x 195 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 16 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 19 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
6d 19 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.