Kan inte nå servern
 
127 föremål
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
3d 4 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
3d 5 tim
James Coignard, "Trois croix Rouge".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
4d 6 tim
Beverloo Corneille, Dam och hund.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
6d 5 tim
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
4d 6 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 5 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
3d 7 tim
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
3d 7 tim
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.