Kan inte nå servern
 
174 föremål
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
2d 14 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 18 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 15 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5d 16 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
1d 15 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, resegarderob, vintage.
2d 15 tim
Mulberry, resegarderob, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
6d 14 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
3d 14 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
3d 16 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
3 533 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
4d 11 tim
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.