Kan inte nå servern
 
207 föremål
Soffa, Slettvoll, Norge.
5d 22 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
21 tim 41m
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
2d 22 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
5m 13s
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3d 2 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
2d 22 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 23 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3d 22 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
5d
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
4d 23 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
22 tim 1m
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
3d 18 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.