Kan inte nå servern
 
139 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
5d 8 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
4d 5 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
6 tim 25m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armband.
8 tim 39m
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
3d 2 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
5 tim 11m
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
5 tim 1m
Yves Saint Laurent, väska, "Bo monogramme".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
4 tim 21m
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.