Kan inte nå servern
 
110 föremål
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d 21 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armband, 18K guld.
1d
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Ring, 14K guld och diamanter.
1d 23 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 21 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
4d 21 tim
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
3d 21 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
4d 20 tim
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
5d 22 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
5d 21 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
21 tim 17m
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
Aktuellt bud
7 804 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arne Jones, Skiss.
3d 23 tim
Arne Jones, Skiss.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Fickur, 47 mm.
5d
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
5d
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
2d
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
21 tim 25m
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
7d
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampor, 2 st, Miranda, 1900-talets senare del.
3d
Bordslampor, 2 st, Miranda, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.