90 föremål
Arne Jones,  "Ros".
6d 23 tim
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
2d
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
21 tim 6m
Taklampa, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 1 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 1 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer, ett par, 1900-tal.
3d
Appliquer, ett par, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
4d
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
3d 20 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
14m 30s
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
4d 21 tim
Sekretär, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
21 tim 22m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
23 tim 8m
Mulberry, väska, vintage.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK