80 föremål
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
3d
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 1 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
2d
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
2d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d
Lampbord, 1900-talets början.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
3 tim 3m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
45m 50s
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
2d 23 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 1 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 23 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
2d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 1 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
53m 50s
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, plånbok.
20 tim 32m
Mulberry, plånbok.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 1 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 22 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK