Kan inte nå servern
 
12 föremål
Obelisker, ett par, 1900-tal.
20 tim 34m
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 22 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
1d 19 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
1d 22 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
2d 22 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
4d 23 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.