Kan inte nå servern
 
10 föremål
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 3 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
5d
Axel Gute, bordslampa, Herman Bergman.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
3 tim 37m
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 tim 43m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
2d 4 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.