Kan inte nå servern
 
78 föremål
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
3d 20 tim
Axel Sjöberg, "Roslagslandskap".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 22 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 22 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Axel Lind, landskap.
1d 1 tim
Axel Lind, landskap.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
1d 21 tim
Väggskåp, allmoge.
Aktuellt bud
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 21 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
21 tim 58m
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
1 tim 38m
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
3d 20 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, Flodlandskap.
6d
Olof Hermelin, Flodlandskap.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
1d 21 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
6d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
34m 24s
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
5d 22 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
4d 21 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 22 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
3d 1 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Michael Vessa, "Untitled".
6m 24s
Michael Vessa, "Untitled".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.