22 föremål
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
< 1m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gustaviansk, Spegel, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.
1d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK