Kan inte nå servern
 
50 föremål
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
1d 4 tim
Ulla & Gustav Kraitz, skålfat, stengods.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
6 tim 33m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
5d 5 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
4d 7 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.