89 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3d 7 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
3d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
2d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
6 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
6 tim 23m
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
7 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
2d 6 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 9 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK