95 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3d
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, silver, GAB, Stockholm, 1945.
3d
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
3d
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John King, mugg, silver, London, England 1774.
2d
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Supkoppar, 11 st, silver, MGAB, Uppsala, 1958-62.
3d
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
1d 23 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 2 tim
Dunhill, portfölj.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK