983 föremål
Dansande Faun.
7d 12 tim
Dansande Faun.
1 300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
7d 12 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, Utan titel.
7d 12 tim
James Coignard, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leif Engström, Utan titel.
7d 13 tim
Leif Engström, Utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
7d 13 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
7d 13 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
7d 14 tim
Anders Zorn, "Sommar".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK