Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
163 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
5d 5 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
5d 10 tim
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, ett par, 1800-tal.
9 tim 58m
Ytterfoder, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
5d 3 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
4d 6 tim
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.